en

Dla kogo

Firmy zarządzające nieruchomości komercyjnymi i mieszkaniowymi

Na rynku zarządzania zarówno nieruchomościami komercyjnymi, jak i mieszkaniowymi jest coraz więcej firm. Coraz trudniej zatem wyróżnić się spośród konkurencji.

czytaj więcej

Wprowadzenie estetycznego zabezpieczenia windy w postaci Osłony SAFEL pozwoli skutecznie zabezpieczyć wnętrze kabiny przed uszkodzeniem, czy zanieczyszczeniem, a jednocześnie pozwoli okazać klientowi nowoczesne podejście do zagadnienia, co charakteruje prężnie i skutecznie rozwijające się firmy zarządzające. Osłona SAFEL będzie przydatna szczególnie na etapie wykańczania inwestycji, remontu, rewitalizacji, czy też rearanżacji.


Wspólnoty i Spółdzielnie Mieszkaniowe

Nie ulega wątpliwości, że wzajemne poczucie odpowiedzialności za wspólną własność ulega stopniowemu zwiększeniu. Jednak w każdej grupie znajdzie się osoba, która poprzez własną nieuwagę lub celowe działanie, uszkodzi element wyposażenia nieruchomości.

czytaj więcej

Ryzyko takiego zdarzenia rośnie podczas remontów, czy przeprowadzek, kiedy zwiększą się liczba usługodawców, którzy pojawiają się na nieruchomości. O wiele łatwiej i taniej jest zapobiegać poprzez właściwe zabezpieczenie swojej nieruchomości, np. przy zastosowaniu Osłony SAFEL, niż w wyniku dewastacji usuwać usterki, które oprócz tego, że są bardzo kosztowne, to nierzadko oznaczają konieczność czasowego wyłączenia windy z eksploatacji.


Firmy remontowe i przeprowadzkowe

Zleceniodawcy zawsze byli bardzo wymagający. Jednak obecnie, oprócz realizacji usług na najwyższym poziomie w kwestii należytego wykonania przedmiotu zlecenia, oczekują również w pełni profesjonalnego traktowania przy wykonywaniu usługi, jak również dbania o właściwy porządek przez wykonawców.

czytaj więcej

Osłona SAFEL ułatwi przewożenie wielkogabarytowych elementów oraz umożliwi ze spokojem transportować windą całość niezbędnego materiału. Proponowane przez nas rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić czas spędzony na należytym zabezpieczaniu nieruchomości oraz umożliwi uniknąć ewentualnych konfliktów przy okazji egzekwowania restrykcyjnych zapisów umowy przez klienta.


Użytkownicy wind

Zwiększające się z każdym rokiem poczucie odpowiedzialności za jakość utrzymania nieruchomości wspólnych determinuje konieczność sięgania po nowe środki i zabezpieczenia.

czytaj więcej

Obecnie prowizoryczne rozwiązania, takie jak rozłożony karton, czy folia, mogą okazać się niewystarczające. Częstotliwość przeprowadzek, zmian aranżacji, czy podwyższania standardu nieruchomości, oznacza zwiększenie stopnia eksploatacji windy, w której to koncentruje się ruch mieszkańców i użytkowników.

Dzięki skorzystaniu z Osłony SAFEL będziesz mógł swobodnie dokonać niezbędnych prac, bez obaw o uszkodzenia i o wiążące się z nimi kosztowne naprawy.


Instytucje publiczne

Muzea, kina, szkoły czy szpitale – każdy z obiektów na pewnym etapie swojego istnienia musi zostać wyremontowany lub przebudowany, aby nadal być atrakcyjnym miejscem dla odwiedzających.

czytaj więcej

Skorzystanie z Osłony SAFEL pozwoli na przeprowadzenie niezbędnych prac przy zminimalizowaniu uciążliwości dla użytkowników korzystających z Twoich usług.
Dzięki najwyższemu standardowi wyselekcjonowania komponentów oraz jakości wykonania produktu, Osłona SAFEL może zostać z powodzeniem zastosowana w obiektach wymagających utrzymania restrykcyjnych kryteriów zachowania higieny i czystości.


Deweloperzy, inwestorzy

Powszechnie stosowane rozwiązania w postaci zabezpieczania wind, tj. płyty MDF czy OSB, na etapie finalizacji robót budowlanych, remontu, czy rearanżacji budynku, stanowią rozwiązanie nieestetyczne, a także niezgodne z obowiązującymi przepisami przeciwpożarowymi.

czytaj więcej

Osłona SAFEL pozwoli na przeprowadzenie niezbędnych prac bez szkód dla windy i jej wyposażenia, a także nie zniechęci klientów do korzystania z niej. Dzięki możliwości umieszczenia logo na kurtynie, Twoja firma zostanie odebrana, jako dbająca o bezpieczeństwo oraz podążająca za najnowszymi trendami pojawiającymi się na rynku.

Copyright 2021 | Safel Sp. z o.o. - producent systemów zabezpieczeń nieruchomości | Polityka prywatności

Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych i polepszających jej działanie. Korzystanie z strony oznacza że akceptujesz ich użycie czytaj więcej

Rozumiem