en

O firmie

Osłona windy SAFEL

Jesteśmy firmą, która zajmuje się produkcją zabezpieczeń do wind.

Oferujemy wynajem i sprzedaż osłon wnętrza windy i jej wyposażenia, jak również systemów zabezpieczeń pozostałych części nieruchomości.

Posiadamy 20-letnie doświadczenie na rynku nieruchomości, które pozwala nam na dopasowanie oferty do oczekiwań jej odbiorców.

Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku opracowaliśmy unikalny system, który pozwala stworzyć produkt skrojony dokładnie na potrzeby klienta. Osłona SAFEL zabezpieczy Twoją windę w sposób estetyczny i zgodny z obowiązującymi przepisami, które regulują funkcjonowanie dźwigów osobowych, a Ciebie uchroni przed koniecznością dokonania kosztownych napraw.


Co oferujemy ?

Osłona SAFEL jest pierwszym oferowanym na rynku, kompleksowym systemem zabezpieczenia wnętrza windy. Dzięki unikalnemu systemowi montażu, Osłonę SAFEL można zastosować w każdym rodzaju windy.

Kurtyna zabezpieczy Twoją windę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Materiał, z którego jest wykonana, spełnia restrykcyjne normy palności, jak również dzięki specjalistycznej impregnacji, zapewnia maksymalny stopień odporności przed zamoknięciem i zabrudzeniem. Osłona jest estetyczną alternatywą dla powszechnie stosowanych zabezpieczeń wind wykonanych z płyt.

Oferujemy usługę kompleksowego zabezpieczania kabin wind, począwszy od zwymiarowania windy, poprzez skompletowanie i dostawę zamówienia, na montażu kończąc.

Dzięki zabezpieczeniu, winda oraz jej wyposażenie nie ulegnie zniszczeniu w wyniku uszkodzeń mechanicznych, o które nietrudno w czasie remontów lub przeprowadzek.

Naszymi klientami są firmy zarządzające nieruchomościami komercyjnymi i mieszkaniowymi, instytucje publiczne, wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe, deweloperzy, inwestorzy i architekci, firmy budowlane, remontowe i przeprowadzkowe, jak również użytkownicy wind, którzy mają na uwadze ochronę wspólnej własności.

Copyright 2021 | Safel Sp. z o.o. - producent systemów zabezpieczeń nieruchomości | Polityka prywatności

Nasza strona używa plików cookies w celach statystycznych i polepszających jej działanie. Korzystanie z strony oznacza że akceptujesz ich użycie czytaj więcej

Rozumiem